Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

045/5550 912

O nemocnici

Napísali ste nám

Poďakovanie pre ODCH

23.4.2024

Vážená pani riaditeľka Ing. Veselá,

touto cestou chcem vyjadriť poďakovanie a pochvalu za príkladnú a vysoko odbornú starostlivosť celému tímu ODCH 2 pod vedením MUDr. Baláža, ktorý sa staral o moju sestru Jarmilu Zethyovú, ktorá prišla do ODCH z Nemocnice AGEL Zvolen v ťažkom zdravotnom stave – Ileus, operácia hrubého čreva, zápal pľúc, septický šok. Osobitne poďakovanie chcem vyjadriť okrem p. primára aj MUDr. Salisovej.

Bola by som rada, keby boli z Vašej pozície ocenení aspoň morálne…

Takisto moja veľká vďaka a pochvala patrí aj oddeleniu anestéziológie a intenzívnej medicíny, ktoré mojej sestre zachránili život, tiež chirurgickému tímu – oceňujem vysokú odbornosť MUDr. Púpavu a MUDr. Zdychu.

Vyššie uvedené oddelenia pracujú pod vedením lekárov s dlhoročnou praxou a skúsenosťami a tak by to malo byt aj na iných oddeleniach Zvolenskej nemocnice, obzvlášť takých, kde ide o životne dôležité orgány.

Prajem Vám, aby pod Vaším vedením nemocnica prosperovala a aby sa pacienti mohli s dôverou zveriť do rúk odborníkov, ktorých v nemocnici na každom oddelení nájdu, bez úvah, či nevyužiť radšej služby iných nemocníc.

S pozdravom

Ing. Ludmila Copláková


Poďakovanie pre interné oddelenie

28.9.2020

Srdečne ďakujeme pánovi primárovi Interného oddelenia MUDr. Júliusovi Balážovi, jeho kolegom a ošetrujúcim sestrám za mimoriadne ľudský a citlivý prístup, obetavú a príkladnú starostlivosť a ústretovosť počas pobytu našej drahej mamy a starkej A. M. v nemocničnom zariadení v Krupine v jej ťažkej chorobe a v posledných chvíľach jej života.
Pán primár je človek s veľkým srdcom.

A. K.


Poďakovanie za rýchly zásah a odbornú starostlivosť

7.2.2017

Dobrý deň,
chcela by som sa touto cestou poďakovať za rýchly zásah a odbornú starostlivosť. Dňa 19.01.2017 moja maminka p. PE odpadla u kaderníčky v Krupine, kde jej poskytol prvú pomoc p. Oružinský, ktorý aj následne zavolal RZS. Jedná sa o rýchlu záchrannú službu, ktorú dňa 19.1.2017 vykonával MUDr. Anton Louda, p. Matys a p. Parila. Chcela by som im v mene mojom a mojej maminky poďakovať za rýchlu pomoc a veľký odborný prístup. Ďalej chcem poďakovať za veľmi profesionálny prístup p. MUDr. Balážovi a sestričke p. Hambacherovej. Škoda, že v Krupinskej nemocnici musí pracovať p. MUDr. Baláž na viacerých miestach, aby poskytol každému rýchlu zdravotnú a profesionálnu pomoc.
Veľká vďaka za takýchto ľudí, že ich máme v našom zdravotníctve.
Ešte raz ďakujem.
S pozdravom
EV


Poďakovanie celému zdravotníckemu kolektívu DSS

15.5.2016

Od prvého dňa ako som nastúpila na ODCH v Krupine, stretla som sa s milým, ústretovým kolektívom, s ľudským prístupom a ohľaduplnosťou. Za každodennú starostlivosť, milý úsmev, slovo celému zdravotníckemu kolektívu, p. primárovi MUDr. Melichovi, sestričkám, sanitárom, upratovačkám patrí veľká vďaka a veľa krásnych slnečných dní v každodennom živote. RP z Novej Bane.

R.P.


Poďakovať celému zdravotnému personálu ODCH

11.5.2016

Na ukončenie môjho pobytu v ODCH v Krupine chcem sa poďakovať celému zdravotnému personálu tohto zariadenia na čele s pánom primárom MUDr. Melichom za obrovskú starostlivosť a nádherný prístup k nám, pacientom. Čas, ktorý som strávil tu od 21.4.2016 do 12.5.2016 bude vyvolávať aj po návrate domov len tie najkrajšie spomienky na zdravotný kolektív.


Poďakovanie celému zdravotnému personálu na čele s pánom primárom MUDr. Melichom ODCH v Krupine

11.5.2016

Z celého srdca musím vysloviť srdečnú vďaku celému zdravotnému personálu na čele s pánom primárom MUDr. Melichom ODCH v Krupine. Za ich obetavú prácu a prístup k pacientom. Ešte som sa s takou obetavou prácou nestretla v žiadnej nemocnici.

Ešte raz veľká vďaka vám. 
AD, Dobrá Niva


Vyslovujem veľmi pekné poďakovanie za profesionálny prístup, dobrú starostlivosť a ochotu

20.4.2016

Vyslovujem veľmi pekné poďakovanie za profesionálny prístup, dobrú starostlivosť a ochotu. Moje poďakovanie patrí pánu primárovi MUDr. Melichovi, vrchnej sestre Zdenke Sujovej, všetkým sestričkám, sanitárkam aj upratovačkám. Vo Vašom liečebnom zariadení som sa cítila veľmi dobre. Moje osobitné poďakovanie patrí aj rehabilitačným sestrám v Krupine.

AK.


Ďakujem všetkému personálu na internom oddelení v Krupine

22.2.2016

Naše milé a dobré sestričky, ako aj ostatný personál na internom oddelení. Ste ako na nebi hviezdičky. Stále sa na nás usmievate a z vašich sŕdc a duší nám radosť rozdávate. Nech vaša aktivita trvá a Pán Boh vám silu dáva a neustále ju požehnáva. Ďakujem všetkému personálu na internom oddelení od A po Z v Krupine za obetavú, odbornú a najmä ľudskú starostlivosť.

Veľa trpezlivosti a vytrvalosti do budúcna praje vďačný pacient K. Krupina.


Veľa zdravia, šťastia a rodinnej pohody pracovníkom interného oddelenia Nemocnice Krupina

4.1.2016

Prajem všetkým pracovníkom interného oddelenia Nemocnice Krupina do nového roku veľa zdravia, šťastia a rodinnej pohody. Aby pokračovali vo svojej práci s takým nasadením a prístupom k pacientom ako doteraz. Som na oddelení týždeň, ale som veľmi spokojná s prácou ošetrujúcich lekárov a sestier. Strava, hoci je diétna, je veľmi chutná. Nech pokračujú v takomto nasadení a spokojných pacientov bude pribúdať.

Pacientka B.